New products!
Read more

MEIE KOHTA

SIA Dārza Studija nodarbojas ar dārzkopības preču tirdzniecību kopš 2010. gada, piedāvājot plašā sortimentā sēklas, minerālmēslus un citus dārzkopībā nepieciešamus un noderīgus produktus. Esam priecīgi, ka mūsu klientu vidū ir mazumtirgotāji, stādu audzētāji un apzaļumotāji no visas Latvijas, kuri atzinīgi novērtē mūsu piedāvāto sortimentu, preču kvalitāti un konkurentspējīgās cenas.

Izvērtējot Latvijas tirgus pieprasījumu un klientu vēlmes, esam izveidojuši savu minerālmēslu līniju “Hortis” , tādēļ spējam piedāvāt plašā klāstā gan šķīstošos, gan granulētos minerālmēslus kā vasaras, tā rudens sezonai. Ņemot vērā to, ka pieprasījums un klientu skaits katru gadu aug, arī mūsu uzņēmuma sortiments paplašinās, piedāvājot dažāda klāsta dārzkopības preces kā dārza entuziastiem, tā profesionāliem dārzniekiem, apzaļumotājiem un stādu audzētājiem.

Būsim priecīgi, ja Jūsu dārza labsajūtai, krāšņumam un labiekārtošanai būsiet izvēlējušies mūsu sortimentu. Ja kādu, no Jūsu vēlamās preces neatradāt mūsu piedāvājumā, vai vēlaties uzsākt sadarbību, esam atvērti ieteikumiem vai piedāvājumiem.
Veiksmīgu dārza sezonu!